Kung fu Panda

Forum o filmie "Kung fu panda". Możemy tu pisać jako wojownicy i przeżywać przygody.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-07-03 12:07:30

 Shei Lung

Tajemnicza Bestia

38310724
Skąd: Miasto zwane Otwock, pod Wawą
Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 451
Ulubiona Postać z KFP: Tai Lung, Tygrysica
Twoja ulubiona piosenka: When youre'evil~ Voltaire
Należę do...: Wojowników Tajemniczej Nocy
Mów mi: Set, Sete, Seti, Setuś
Twoje motto: Prawdziwa miłość jest wieczna
WWW

Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Aby dołączyć do tej grupy musisz wypełnić:
Nazwa:
Płeć:
Wiek (w przeliczeniu na lata ludzkie):
Wygląd:
Charakter:
Historia (conajmniej 3 zdania):

Offline

 

#2 2012-07-03 12:19:34

 Shei Lung

Tajemnicza Bestia

38310724
Skąd: Miasto zwane Otwock, pod Wawą
Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 451
Ulubiona Postać z KFP: Tai Lung, Tygrysica
Twoja ulubiona piosenka: When youre'evil~ Voltaire
Należę do...: Wojowników Tajemniczej Nocy
Mów mi: Set, Sete, Seti, Setuś
Twoje motto: Prawdziwa miłość jest wieczna
WWW

Re: Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Nazwa: Setene
Płeć: Samica
Wiek- 19 lat
Wygląd- Jak na avku. Głos ma jak Su Wu z Secrets of the masters
Charakter: Przebiegła, chytra, sprytna... No zła poprostu xD
Historia: Urodziła się w jakiejś wiosce. Kiedy miała jakieś kilka dni, może dzień, zaatakowano małą wioskę. Zniszczono ją. Jej ojciec chcąc bronić mą matkę i mnie, zaatakował wilki, które go zabiły. Moja mama nie była tak sprytna jak jej wieloletnia przyjaciółka- Mein, wcześniejsza przywódczyni Tajemniczej nocy, śnieżna pantera.  Moja matka dała mnie jej, pod opiekę. Uciekłyśmy, lecz mamy nie dało się uratować. Była tam gdzie mój ojciec. Jakiś czas potem asystent Mein zaproponował, abym się zaczeła uczyć kung fu. Gdy miałam 2 lata i pół zaczełam uczyć się kung fu. Kiedy miałam 4 lata Mein nie chciała się mną zajmować. Czemu? Bo pojawiła się biała tygrysica o imieniu Belle, która była w moim wieku! Miała być teraz 2  uczniów, ale Mein mnie odrzuciła. Miałam już wtedy jakieś umiejętności. Uczyłam się dalej z obrazów kung fu. Próbowała też sił w kukłach treningowych. Lecz gdy miała 5 lat w jej życiu pojawił się Nevir- pantera śnieżna, legendarny syn Skorty, wielki wojownik, troszkę starszy ode mnie. Zainteresował się mną. Zasmucał go obraz małej, śnieżnej pantery, samej w sali treningowej, próbującej sił w kung fu. W końcu zaczął ją uczyć kung fu. Odkrył we mnie pasje i talent do kung fu. Lecz bardzo się lubiliśmy... No dobra, byliśmy razem. Kochałam go. Zmienił me życie. Wreście ktoś się zainteresował mną. Lecz gdy miałam 14 lat Skorta wziął go siłą do siebie. Wtedy wszystko wróciło do normy. Lecz asystent Mein, a nazywał się Sahin zaproponował znowu, by jego pani Mein zaczeła mnie uczyć. DObrze mi szło.  Jakiś rok ucyłam się z Belle. Gdy miałam 15 lat, nadeszły wybory następcy, a jednocześnie tej, która osiągnie moc srebrnego zwoju. Nieliczni ją znali. Miała nadzieję, że ją wybierze. No bo w końcu- Belle odebrała mi Mein, odebrała miejsce przy stole, odebrała mi pokój.... Przez nią (zanim pojawił sie Nevir) musiałam sobie radzić sama! Miałam nadzieję, że da mnie na zastępczynie, i że to ja przeczytam en zwój i jako jedna z nielicznych poznam jego moc. Lecz padło na Belle. Zdziwiłam się. Jakiś czas potem napadłam na Mein. Dała mi wielką ranę w sercu, aż w końcu mi je złamała. Jak mówiłam, zaatakowałam, miałam wtedy 16 lat. Zaatakowałam Mein. Dość szybko ją wymęczyłam. Mimo iż ona prawieże padła, walczyłam z nią i rzucałam w nią jakimiś rzeczami. Mein poddała się. Do komnaty w której walczyłyśmy weszła Belle.  Była zdziwiona. Zobaczyłam w jej oczach coś z dawnych lat. Zawarczała, szykując się do ataku. Zaczeły się bić. Bitwa trwała długo. W końcu pokonałam Belle. Musiała się na niej i Mein wyżyć. No bo co w końcu- zniszczyły mi życie, a Belle tymbardziej, iż odkryła, że jej stary dowodził armią wilków sprzed lat! Sparaliżowała Belle i Mein na zawsze. Nie dokonała swej zemsy, lecz cóż.... To też można nazwać zemstą. W końcu odebrała zwój i zdobyła czastkę jego mocy, przeznaczonej Belli...
Poznała moc srebrnego zwoju- no to teraz, czemu nie poznać mocy smoczego zwoju? Odstawiła tamten na miejsce- nie potrzebowała już go. Noc- wkroczyłam do akcji. Weszłam tam jakoś po cichu. Gdy byłam już blisko zwoju znalazł mnie Skorta- największy nauczyciel w Chinach. Zobaczyłam wtedy Silera. Spojrzała złowrogo na Skortę. Popędziła co tchu do tajemniczej nocy. Tam zasnęła w swoim nowym pokoju. Wreszcie nie spałam na opdłodze/ na dworze....
// Wcześniej byłam biała tygrysicą, nazywałam się Rose, lecz zaszły pewne zmiany :] //
//teraz nie należe do Tajemnej nocy.//
//Opis zmieniony//

Offline

 

#3 2012-07-03 13:11:30

Silre

Duch

Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 341

Re: Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Nazwa: Silre
Płeć: Samiec
Wiek-19
Wygląd:Zielony wąż z czarnymi tatuażami umie przemienić się w białego tygrysa wtedy ubranego podobnie  do tai lunga  tylko nie w samych spodniach ale też w "bluzce" ma kolor czarny i trudno ją przebić  spodnie natomiast są koloru zielonego
Charakter: Przebiegły, sprytny , cichy , knujący zwyczajnie zły I dość dziwna cecha Czasem nieśmiały
Historia:moja historia tak dobrze powiem wam urodziłem się w jedynym Klanie zabójców w Chinach  uczono mnie  tam   rożnych rzeczy  zaczynając na magi trasmuracji  a kończąc Na okropnych zabójstwach i torturach moim już 15 zadaniem było zabicie   Skorty największego nauczyciela Chin zakradłem się do pewnego pawilonu i wtedy ją ujrzałem Piękną smukłą biała tygrysice została wygnana i wtedy zdawało mi się ze mnie ujrzała lecz cóż zakochałam się w niej  praktycznie od pierwszego wejrzenia gdy odchodziła ukryty podążyłem za nią i zlecenie już mnie nie interesowało


108% internautów ślepo wierzy w bzdurne statystyki umieszczane w podpisach. Jeśli należysz do pozostałych -8%, wklej to w swoim podpisie.

Offline

 

#4 2012-07-04 20:40:27

Nyota

Młody wojownik

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 5
Ulubiona Postać z KFP: Po i cała Piątka
Twoja ulubiona piosenka: W sygnie
Należę do...: Wojowników tajemnej nocy
Mów mi: Nyo, Nyoi
Twoje motto: Zawsze masz wybór.

Re: Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Nazwa: Nyota [suahili: Gwiazda/Szczęście]
Płeć: Samica
Wiek: Jakieś 19
Wygląd: Szara Żurawica z czerwonymi spodniami i szarym kapeluszem
Charakter: Zła, podstępna i nienawidząca wszystkich prócz członków Tajemniczej Nocy.
Historia: Uczy się tu od 4 lat.  Pragnęła zdobyć smoczy zwój, ale jak mówi, teraz go nie potrzebuje. Chce tylko zabić jej siostrę - Shantee.

Offline

 

#5 2012-07-13 20:25:11

Lady Shen

Gość

Re: Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Nazwa:Lady Sheny
Płeć:Samica
Wiek:koło 20 lat
Wygląd:biała pawica z ogonem bojowym zrobionym z prawdziwych piór , ubrana  w białe kimono , ma czerwone oczy i włosy .
Charakter:Taki jak Lord Shen , czyli równie zła , jak piękna ^^
Historia:Młoda pawica , przywódczyni , mistrzyni władania rodzinnym guan dao , należącym przed laty do jej pra pra pra dziadka Lorda Shen , po którym odziedziczyła wygląd i broń . Styl walki ma taki sam i także włada nożami.

//Na to, aby się nikt nie czepiał, masz moją zgodę na przywódczynię ~Set//

Ostatnio edytowany przez Lady Shen (2012-07-14 14:19:57)

 

#6 2012-08-08 21:25:02

Tai-Sin

Młody wojownik

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 3
Ulubiona Postać z KFP: Tai Lung, Shifu
Należę do...: Tajemniczej Nocy
Mów mi: Tai, Sin, T-S
Twoje motto: Nigdy nie upadaj....

Re: Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Nazwa: Tai-Sin
Płeć: Samiec
Wiek (w przeliczeniu na lata ludzkie): 28
Wygląd:http://fanart.lionking.org/Artists/JaquiChan/TaiLungStand.jpg , http://fanart.lionking.org/Artists/JaquiChan/TaiLungBlue.jpg
Charakter: Zły, może być dziki
Historia (conajmniej 3 zdania): Urodził się tu. Nauczył się kung fu. Został mało sławnym bandziorem, który kilka razy był w więzieniu, w kitórym narazie go nie ma. Każdy słyszał o nim jakieś kilka małych słów.

Offline

 

#7 2012-08-22 21:06:01

Mein

Młody wojownik

Zarejestrowany: 2012-08-22
Posty: 5

Re: Zapisy do wojowników Tajemniczej Nocy

Nazwa:Mein
Płeć:Samica
Wiek (w przeliczeniu na lata ludzkie): 47
Wygląd: Jak na avie, tylko że trochę starsza
Charakter: Wrażliwa, ale potrafi też być inna
Historia (conajmniej 3 zdania):Założycielka grupy. Jest też ciotką Set. Gdy miała z 20 lat, lub więcj, wzieła ją pod opiekę, gdyż brat tak jej kazał przed swą śmiercią, a jej matka nie żyła. Szkoliła ją przez kilka lat. Wychowała ją. Ale pojawiła się biała tygrysica Belle- nie interesowała ją już Setene. Dała wszystko białej tygrysicy. Ale lata później Mein poniosła klęske- przez nią Setene się mocno wkurzyła i spustoszyła Tajemniczą Noc, którą odbudowano.  Wiedziała, że to przez  nią tak jest- że mocno zraniła swą bratanicę i to na zawsze...


Multi Set

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Villa Malolo Levu noclegi na zamku bandog sprzedam Łazy agroturystyka