Kung fu Panda

Forum o filmie "Kung fu panda". Możemy tu pisać jako wojownicy i przeżywać przygody.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2012-09-23 19:01:08

Shifu

Shinigami

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 17
Twoja ulubiona piosenka: Mam top 7.
Należę do...: Grupy krokodyli.
Mów mi: Boże, zlituj się nade mną.

Re: Propozycje zmian

Nowego admina czyli mnie. Hehe.
A tak na serio to nic, forum już jest idealne.


http://sl.glitter-graphics.net/pub/757/757032xetac8usf7.gif
       Uważaj człeku, ja gryzę do krwi

Offline

 

#17 2013-03-01 15:07:16

 He Li

Wojownik

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 15
Ulubiona Postać z KFP: Mistrz Żuraw
Należę do...: Wojowników Doliny Spokoju
Mów mi: He Li, He
Twoje motto: Zawsze staraj się być lepszy.

Re: Propozycje zmian

Chciałbym coś zaproponować. Dodanie trzech nowych dużych tematów, które nigdzie nie pasują:
1)    W dziale RPG można by dać coś w stylu „techniki walki” w których każdy mógłby opisywać jakieś techniki które można by użyć, te z kung-fu pandy jak i inne. Nazwa techniki, opis i na jakim poziomie można ją wykonać (np. młody wojownik, mistrz czy legenda). Dzięki temu byłby jakiś porządek i zamiast pisać co dokładnie zrobił to napisać nazwę techniki ( każdy mógłby sprawdzić od razu co ta technika robi, a zaoszczędzi to dodatkowego pisania). Przykładowo uważam, że palec zagłady to tak potężna technika, że tylko wielki mistrz mógłby ją wykonać, a ponadto ta technika raczej zabija przeciwnika( i można by ją wykonać tylko gdy przeciwnik już się chwieje na nogach - nikt przecież nie dał by się tak chwycić za palec będąc w pełni sił). Dobrą techniką byłoby falującego palca atak umysłowy – ta technika mogła by wyłączyć gracza na jakiś czas (bo wymazuje pamięć krótkotrwałą).
2)    Można by dać jeszcze jako jakiś główny dział (temat), który też nigdzie nie pasuje, w stylu „trochę chińskiej kultury”. Kung-fu panda opiera się na kulturze Chin, więc jakbyśmy trochę jej poznali to na pewno udało by nam się zrobić jeszcze lepszą atmosferę kung-fu. Ciekawostką było by umiejętność liczenia do 10 po chińsku, czy wytłumaczenie słów kung-fu, czy nawet samego sposobu życia czy myślenia, a może nawet samych sposobów treningu kung-fu.
3)    Jeśli ktoś naprawdę coś lubi, to robi coś w tym kierunku (albo ćwiczy, albo chce uszyć czy zrobić stroje takie jak mają jego bohaterowie itp.). Stąd pomysł na „zrób to sam” tu moglibyśmy się dzielić naszymi pomysłami na zrobienie czegoś samego np. jak uszyć strój aby był w stylu kung-fu pandy (może nawet jakiś konkretny), albo jak zrobić kapelusz ryżowy (słomkowy) itp.       

- takie tam pomysły, co wy na to? podoba się?

Ostatnio edytowany przez He Li (2013-03-01 16:31:25)


"Życie to podróż w której nie cel jest ważny, lecz sama droga."
"Ambicja zawsze powinna przekraczać możliwości."
"We wszystkim co robisz zawsze staraj się to robić lepiej niż poprzednim razem, to jest klucz do sukcesu."
"Wskażemy Ci drzwi, ale sam będziesz musiał przez nie przejść."

Offline

 

#18 2013-03-01 17:28:33

 Shantee

Admin

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 71
Ulubiona Postać z KFP: Po i cała piątka
Twoja ulubiona piosenka: W sygnie
Należę do...: Grupy Doliny Spokoju
Mów mi: Shan, Shani
Twoje motto: Miej odwagę zaufać sobie.

Re: Propozycje zmian

1) Dobre, choć falującego palca atak umysłowy można stosować tylko kilka razy, bo kto oglądał odcinek, to wie, co mogło się stać z potężną 5.
2) Mi się podoba, lecz chyba nasza główna adminka musi to zrobić.
3) Hmm... Cóż, jak chce się to mieć, to można też kupić... a tu rodzi się pomysł pieniędzy.


To moje ulubione i najlepsze piosenki, jakie w życiu słyszałam.

Jeśli wystarczająco w coś wierzysz, jest to możliwe.

W naszych sercach żyje Przyjaźni Płomień
Będziemy razem, dopóki on płonie
Sprzeczek coraz mniej, choć czasem powstają
Śmiechy i śpiewy czasem nas zastają
W kręgu przyjacielskich zwierząt żyjemy
W kręgu Przyjaciół na zawsze będziemy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://aborcja.cz/ klej do luster